آینده را پرینت کنید…


ما آنچه را که بدن نمی تواند بازسازی نماید پرینت می کنیم! ما به دنبال آن هستیم که بتوانیم افق جدیدی پیش روی درمان بیماران نیازمند پیوند اعضاء بگشاییم و بافت های زنده و سالم را بی هیچ محدودیتی به وسیله نخستین چاپگر زیستی کشور در اختیار آنان قرار دهیم. دوباره زندگی کنید!


امید آفرینان مهندسی آینده / 1397


درباره شرکت محصولات بایواینک
آینده را پرینت کنید…
فناوری ملی صنعت چاپ سه بعدی زیستی

آرشیو اختصاصی:(محصولات بایواینک)

محصولات بایواینک

محصولات بایواینک

شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده با گردآوری متخصصان حوزه های مختلف به عنوان نخستین شرکت ایرانی اقدام به تولید و عرضه انواع جوهرهای زیستی کرده است. جوهرهای زیستی شرکت امیدآفرینان علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، قابلیت پرینت بالایی داشته و محیط مناسبی مشابه ECM جهت رشد و تمایز سلول ها ایجاد می کنند. این شرکت علاوه بر ارائه انواع جوهرهای زیستی تجاری با چاپ ترموپلاستیک و هیدروژل، آمادگی تهیه و تولید جوهرهای اختصاصی را نیز دارد.

۳DBio Alginate

۳DBio Alginate


جوهر زیستی اختصاصی شرکت امید آفرینان بر پایه پلیمر آلژینات محیطی ایده­آل جهت زنده مانی و پرینت سلولی را فراهم می­کند. نتایج آزمون­های انجام شده با رده­های مختلف سلولی نشان می­دهد علاوه بر چاپ­پذیری بالای این جوهر زیستی و کیفیت مناسب پس از پرینت، نقش به سزایی در حفظ سلول­های زنده دارد.

۳DBio PCL/Startch

۳DBio PCL/Startch


جوهر زیستی اختصاصی ۳DBio PCL/Startch توانسته است با افزایش تخریب پذیری و افزودن ویژگی­ آبدوستی نقاط ضعف جوهر PCL را برطرف کند. این جوهر زیستی علاوه بر ویژگی­های زیست سازگاری بهتر، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

۳DBio PCL

۳DBio PCL


Polycaprolactone یک پلیمر پر مصرف در تولید بافت­های مختلف به ویژه بافت­های استخوانی و دندانی به روش چاپ سه بعدی است. شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده PCL با استاندارد پزشکی و بالاترین کیفیت که برای استفاده در چاپگرهای زیستی این شرکت آماده سازی شده­اند را ارائه می­کند.

دسته بندی

انتخاب آسان است وقتی مسیرها مشخص باشد

fa_IRFA
en_USEN fa_IRFA